Vytáhněte vaše blízké svatebním oznámením do hor


Patříte mezi příznivce horské turistiky, cyklistiky či lyžování a jezdíte do hor častěji, než k moři? Toto vám jen schvalujeme, protože v horách panuje božský klid, je tu čisté povětří a daleké rozhledy a můžete si tu odpočinout mnohem lépe, než kdekoli jinde, i když se tu věnujete sportovním aktivitám. Jestliže bydlíte ve městě a většina vašich přátel, které zvete na svatbu, rovněž, pak byste jim mohli dát najevo, že už toho městského života máte dost, a chcete strávit svatební cestu i samotný obřad v horském prostředí.

nevěsta v horách

V horách lidé přichází na jiné myšlenky, odhazují stres a stávají se přístupnějšími pro svou intuici. Může se pak klidně stát, že právě tady vám dojde, jak je vaše stávající povolání stresující, anebo samotná práce ne, ale vaši kolegové jsou natolik závistiví a zlí, že nemá význam s nimi trávit většinu pracovní doby. Dejte šanci sami sobě i vašim kamarádům, kterým obešlete svatební oznámení Gold press, abyste mohli změnit svůj život k lepšímu a odvrátili se od negativních momentů, co se mnohdy tváří naopak velmi přátelsky.

svatba na horách

Nenechávejte nic náhodě

Svatba není obyčejná oslava jmenin mezi kamarády v obýváku, je to proces, který vyžaduje důkladnou rozvahu. S přípravou obřadu i slavnosti vypomohou rodiče a příbuzní a pomohou vám také vybrat vhodnou městskou radnici a ubytování v horské chatě, hotelu či penzionu. Svatební oslavu můžete uspořádat v místě s krásným výhledem do krajiny a je-li to možné, využijte pronájmu horské chaty s restaurací a rozhlednou, bude to sice dražší, ale za ten zážitek s vašimi blízkými v tomto prostředí to stojí za to.

A jeden tip na závěr: nespěcháte-li na svatbu a můžete si zvolit vhodný termín, využijte tohoto předstihu k rezervaci objektu s alespoň dvouměsíčním předstihem, přičemž si zvolíte začátek letního období na konci června. V červnu jsou nejdelší dny v roce, mnoho slunečního svitu a na horách velmi příjemné teploty kolem dvaadvaceti stupňů Celsia.