Svatební oznámení může být vtipné, ale pravdivé


http://www.onetv.cz/detail/tento-krasny-uces-je-neskutecne-jednoduchy-vytvorite-ho-behem-minutky-sledujte =“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Rozhodli jste se využít svého smyslu pro humor a nadání organizovat netradiční akce a chtěli byste naplánovat svou svatbu tak, aby byla nezapomenutelným zážitkem nejen pro vás samotné, ale i pro svatebčany a pozvané hosty? A máte v plánu doslova si pohrát se svatebním oznámením a vytvořit z něj to, co lidé rozhodně nedostávají do schránek každý den?

svatba u moře

Svatební oznámení vtipné může zlepšit náladu a rozveselit mysl každému z nás, jde jen o to mít vkus a znát míru.

Oznámení o netradiční svatbě – připadají vám klasická oznámení o tom, jak Honza s Eliškou řeknou své „ano“ na radnici v deset hodin příští pátek příliš nudná? Pak využijte své nespoutané fantazie a popište, že se budete brát v jezdeckém oddílu na jízdárně v koňském sedle, anebo plánujete svatbu v plavkách na písečné pláži Máchova jezera, anebo ve vodáckém kempu na Berounce, anebo v krásném prostředí botanické zahrady, jaké je kupříkladu v Tatranské Lomnici. Lidé uzavírají sňatky mnoha způsoby a je-li oddávající úředník svolný, může to být klidně i v koši horkovzdušného balónu.

snubní prsteny

Oznámení dvou snoubenců se stejnými zájmy – mohlo by to být třeba takto: „snoubenci Luboš a Jana, kteří společně sdílí nejen stůl i lože, ale milují krajinné portréty a tráví spolu mnoho času v malířském ateliéru, se rozhodli spojit své životy v jeden a začít malovat společný rozsáhlý životní portrét. Chcete-li s námi pojmout svatební den v tomto uměleckém duchu, pro případné zájemce budou připraveny malířské stojany a palety s barvami“.

Humorná recese – nic nepokazíte, pokud vytvoříte oznámení v podobě karikatur vašeho obličeje, anebo postav s doplněnou fotografií tváře s kloboukem nebo v kšiltovce, jak jedete na koních, na motocyklu s postranním vozíkem či na praseti, jak se koupete v moři, jak skáčete padákem anebo splouváte divoké peřeje Stvořidla na Sázavě.