Designový funkční plot


Každý dům nebo i pozemek určený k soukromým účelům by měl mít oplocení. Je potřeba odlišit svůj majetek od majetku ostatních lidí, protože jedině tak nebude docházet k problémům. Každý si chce vybrat svůj plot podle vkusu, jenže v tomto případě často lidé naráží na finance. Všechno zdražilo, a jinak na tom nejsou ani ploty. Klasické pletivo nevypadá dobře a lidé chtějí něco, co bude vypadat dobře. Cenově dostupnou možností je například betonový plot se dřevem, který vypadá skvěle a nemusíte se o něj příliš starat.

dřevěný plot

Proč beton?
Betonový plot může skvěle ladit se vzhledem rodinného domu. Stačí si vybrat vhodný odstín. Betonové ploty jsou k dostání v mnoha barvách, a i dřevo si můžete vybrat v mnoha odstínech. Plotové dílce se vyrábí v několika druzích, takže si můžete vybrat takový design, který bude odpovídat vašemu vkusu. Tento typ plotu není tak drahý jako třeba gabionový plot, který se také těší velké oblibě.

Beton je v podstatě bezúdržbový materiál, který nemusíte natírat. Stačí ho občas umýt vodou a to ještě jen v případě, že se na něm začnou usazovat mechy. Pokud si vyberete variantu kombinace se dřevem, je potřeba počítat s tím, že dřevo se čas od času natřít musí. Jestli hledáte skvělý poměr ceny a výkonu, je to právě tento plot.

starý plot

Betonové ploty by měla vždycky usazovat firma, protože k jejich montáži jsou zapotřebí zkušenosti a také těžká technika, protože plot je opravdu těžký. My vám můžeme celý plot nacenit včetně vchodové branky a vjezdové brány, kterou můžete mít i na dálkové ovládání, což zvýší komfort užívání vjezdu. Ploty děláme i na klíč, vy si jen vyberete plot, a o zbytek se postaráme my. Inspirujte se na našem webu a vyberte si některý z plotů, který jsme už realizovali a předali spokojeným zákazníkům. I vy můžete mít hezký a moderní plot za dobrou cenu. Rádi vám ho namontujeme.