Rezervační systémy pro půjčovny jízdních kol (nejen) na Třeboňsku

Naše země se může pochlubit špičkově zpracovanou sítí cyklotras, které vedou mnoha zajímavými místy. Lze říci, že v tomto směru patříme ke světovým velmocím, protože můžeme nabídnout i zahraničním návštěvníkům pestrou plejádu terénů pro cyklisty méně zdatné, i pro vrcholové sportovce. Chcete-li si užít adrenalin, vypravíte se třeba do Krkonoš, a naopak pro rodiny s malými dětmi, které se sotva drží na nohou a učí se udržet na kole rovnováhu, skvěle poslouží Chráněná krajinná oblast Třeboňsko.

zámek Kratochvíle

Na Třeboňsku se velmi dobře daří půjčovnám lodí, které využívají vodáci pro splutí Lužnice a Nežárky, a také půjčovnám jízdních kol. Nepotřebujete tu navíc žádné horské speciály, vystačíte s běžnými trekovými a silničními modely, nebo dokonce s obyčejnou „skládačkou“, pokud preferujete retro styl. Vše se tu odehrává víceméně na rovině, ale to neznamená, že je tu nudná krajina, ba právě naopak!

krása Třeboňska

Kdo má k dispozici vhodné prostory a může nabídnout pronájem jízdních kol, případně doplněný cykloservisem, je docela pravděpodobné, že o služby bude zájem nejen v letní sezóně, ale i na jaře či na podzim, a mnohdy i v zimě. Krásy této krajiny vyniknou i s jarními lučními květy podél cest a s podzimním barevným listím v korunách listnatých stromů.

Co by se vám ovšem mohlo hodit, jsou vlastní webové stránky, s propracovaným SEO kvůli propagaci ve vyhledávačích, a samozřejmě i rezervační systém, s nímž si udržíte perfektní přehled o situaci ve vašem „vozovém parku“. Rezervovat je pak možné bicykly i na delší dobu dopředu, a spolu s tím nabízet i další podpůrné služby, například průvodce krajinou, sestavení vhodné trasy pro různě fyzicky zdatné jednotlivce i skupiny, prodej cyklistického vybavení, oblečení, turistických map atp. A nezapomeňte, že rezervační systémy fungují nonstop, 24 hodin denně, a že k vám mohou přitáhnout i další zákazníky.