Nový interiér bez starostí

Určitě to znáte. Našli jste si hezký byt nebo dům, do kterého se hezky vejdete. Zařídili jste si ho k obrazu svému a najednou jste zjistili že čekáte potomka? Nepočítali jste s tím tak brzo a tak vám vaše stávající bydlení příliš nevyhovuje? Jestli potřebujete změnit svůj byt třeba na větší a nebo jen chcete připravit pro vašeho potomka krásný pokojíček, s jehož zařízením si nevíte rady, je pro vás dobrou volbou spolupráce s designérem.

moderní bydlení

Nabízím vám interiérový designér v Praze https://evalofa.com/. Dokážu vám připravit kompletně nové prostory pro jakoukoliv příležitost. Zabývám se návrhy ložnic, obývacích pokojů, kuchyní, koupelen i dětských ložnic. Pokud chcete navrhnout změnu pro svůj domov, kontaktujte mě a já vám vytvořím návrh podle vašich představ. Pokud si nevíte rady s rekonstrukcí nebo změnou ve vašem bytě či domě, je možná čas zavolat odborníka. Interiérový designér tu není jen od toho aby vám řekl jakou tapetu si máte pořídit k vaší pohovce, ale je tu především proto, aby vám navrhne funkční řešení po všech směrech. Návrh interiéru musí zohlednit nejen rozmístění inženýrských sítí, ale také to, které zdi jsou nosné. Je potřeba se věnovat i vašim požadavkům.

sedačka obývák

Společně to zvládneme
Zabývám se nejen návrhem, ale i realizací. Dokážu svůj návrh přeměnit v realitu. Kdybyste měli zájem, je možné se domluvit nejen na návrhu, ale i na stavebních pracích. Máme svoje dodavatele materiálu i dostatek zručných a spolehlivých řemeslníků, takže není problém se domluvit i na proměně vašeho bydlení. Nebudete muset nikoho shánět a všechno budete mít připravené k okamžitému nastěhování.
Můžete si prohlédnout již hotové realizace různých interiérů, které už plně slouží svým majitelům. I vy si zasloužíte domov, který vám bude vyhovovat po všech stránkách, a to jak po funkční tak po té designové. U nás jste správně.