Léto pomalu končí a přichází plesy

Plesová sezona je magnetem pro mnoho lidí. Spousta párů i jedinců chodí na plesy, protože si chtějí užít hezkou atmosféru a také nějakou tu zábavu. Někdo si jde zatančit, někdo si dát dobrý drink a poklábosit s přáteli a známými. Plesy bývají tematické i obyčejné bez tématu. Co se t=mat týče, stálicí jsou plesy ve stylu dvacátých let á la Velký Gatsby. Pořadatelé se snaží ve stylu plesu vyzdobit prostory i připravit dobové pohoštění. Každý ples vrcholí tombolou, kde se dají vyhrát krásné ceny od mnoha sponzorů. Mezi dary bývá kosmetika a drogerie, poukazy na služby, dovolené ale i telefony nebo třeba potřeby do domácnosti.

fialové šaty

Každý se na ples připravuje po svém
Muži to mají v tomto ohledu jednodušší, protože jim stačí jeden oblek, který mohou nosit doslova dokud se nerozpadne. Samozřejmě by měli dbát na to, aby oblek nebyl sepraný, děravý a aby dobře seděl na těle. Není nic horšího než společenské oblečení, které někomu nesedí jak by mělo. Před každou plesovou sezónou by si každý měl prohlédnout svoje plesové šaty a oblek a vyzkoušet si, zda dobře sedí a není čas koupit nové, nebo to stávající upravit. Člověk může zhubnout nebo přibrat, takže takové situace nejsou neobvyklé.

šaty salon

Ženy rády oděv střídají, a tím spíše na plese. Na každém plese chtějí vypadat jinak. Ruku na srdce – v době sociálních sítích by jen málokdo chtěl mít fotografie ve stejných šatech z několika různých plesů. Proto ženy brkávají útokem výprodej společenských šatů Svatebni-saty-spolecenske-plesove, kde mohou i na poslední chvíli najít model, který jim padne, a ještě za sníženou cenu. V salonech najdete desítky šatů, které si můžete obléknout – krátké koktejlky, nadýchané róby s vlečkou, a také spoustu doplňků. Na ty je dobré nezapomínat, protože dokážou pozvednout na vyšší úroveň i úplně obyčejné šaty. Nakupte si na letošní plesovou sezonu s předstihem, ať vám nic neuteče.