Chraňte svůj telefon


Apple je jedničkou ve výpočetní technice už nějaký ten pátek. Jeho telefony patří mezi špičku a každý rok uvede na trhu nové modely. Jsou většinou dražší než ty stávající, ale ani to neodradí lidi od jejich koupě. Apple prostě umí vyrobit kvalitní telefony i počítače, a navíc to umí zabalit do hezkého obalu. Proto jsou iPhony tak oblíbené – jsou skvělé zvenku i uvnitř.

obal na mobil

Všechno má nějaká negativa
U těchto telefonů je největší problém s tím, že jsou relativně těžce opravitelné. Záleží samozřejmě na modelu, ale pokud si rozbijete například sklo u nejnovějšího modelu, vyjde vás to na pár tisícovek. Jestli ale stále vlastníte starší telefon, u něj už to taková částka nebude, nicméně i tak bude problém sehnat někoho, kdo vám telefon opraví. Tento model je už starší a nový se sehnat nedá, takže pokud ho máte rádi, určitě se k němu chovejte tak, abyste nemuseli shánět náhradní díly nebo zcela nový iPhone. Tato modelová řada byla velmi oblíbená zejména díky barevným variantám, které do té doby nebyly příliš obvyklé. Zároveň potěší kompaktními rozměry.

iphone 8

Kryt na iPhone 8 by měl patřit mezi základní výbavu. Každý telefon by měl mít nějaký kryt nebo obal, aby se telefon jen tak snadno nepoškodil. Působí jako ochrana bočních hran a zadní části telefonu. Zapomínat byste neměli ani na tvrzené sklo, které zase ochrání před poškozením displej, jehož výměna patří mezi nejnákladnější servisní úkony.

U nás si vyberete
Někomu je jedno v čem svůj telefon bude nosit, ale pro mnoho lidí je kryt či obal designovou záležitostí. Prodávají je i módní domy, a tak svůj telefon můžete ozdobit i krytem luxusní světové značky. Telefon v novém obalu je módním doplňkem, který má ochrannou a estetickou funkci, a u nás najdete spoustu druhů, e kterých si určitě vyberete ten který se vám bude líbit.
Konkrétně tento telefon má záda vyrobená ze skla, takže poškození je na světě hned.