Zatočte s předčasnou ejakulací


Předčasná ejakulace je jednou z nejčastějších sexuálních poruch u mužů. Alespoň jednou za život se s tímto problémem setká většina mužů. Většinou je tento stav jednorázový nebo dočasný a po nějaké době odejde. Ale někdy problém přetrvává delší dobu, a v takovém případě je již na místě ho řešit. Stačí jen využít metody, které mohou pomoci k prodloužení doby před ejakulací během pohlavního styku.

pár

Start-stop

Jedním ze způsobů, jak oddálit ejakulaci, je metoda start-stop. A probíhá přesně tak, jak zní. Jakmile začnete se sexem, po nějaké době přestanete s vykonávanou aktivitou. Dáte si chvilku přestávku a poté pokračujete. Dle výzkumů se jedná o jedu z nejspolehlivějších metod, jak oddálit ejakulaci.

Masturbace

Jednou z možností, jak oddálit ejakulaci při sexuálním styku je před sexem masturbovat. Masturbace může vést k tomu, že pro vás při sexu nebude tak jednoduché dosáhnout orgasmu, a tím pádem bude těžší, aby přišla předčasná ejakulace.

Farmaka

Pokud vás tento problém trápí ve větší míře, možná se nevyhnete návštěvě lékaře. Ten vám může předepsat léky, které vám pomohou s problémem předčasné ejakulace. Léky jsou v tomto velmi spolehlivé, a mohou se stát opravdovým řešením pro váš problém. Jednou z takových možností je například lék dapoxetin, ale existuje samozřejmě celá řada dalších.

polibek

Cviky na pánevní dno

Jednou z příčin předčasné ejakulace může být slabé pánevní dno. Pánevní dno se doporučuje sice cvičit zejména ženám, ale i u mužů mají svá opodstatnění, jako v tomto případě. Jak na tyto cviky? Představte si, že močíte, a chcete močení zastavit. Provedete to stažením svalů. A přesně tohle je cvik, který chcete provádět. Držte svaly stáhnuté alespoň tři vteřiny, a poté povolte. Cvik opakujte desetkrát, a dopřejte si alespoň tři série cvičení denně. Je možné, že tím vyřešíte svůj problém.