Žárlivost

Žárlivost je krásná věc, ale i dost celkem nepříjemná a choulostivá. Znáte žárlivost nebo cítili jste jí? Žárlivost má několik skupin, protože můžete žárlit na rodinu, kamarády a také hlavně partnera. Jak to mám já? Já to mám tak, že žárlím na jednu holku, která jede po mém partnerovi. Dokonce jsme se doma kvůli tomu už cca rok hádali, ale teď si zpětně říkám, proč? Proč to těším? Však měl dost času, kdykoliv odejít. A zůstal. Proč hledám furt někde nějaké chyby a šťourám se v tom, protože se pak zbytečně trápím a zbytečně dusíme náš vztah něčím co ani není. Nemá k ní ani sympatie, nelíbí se mu a necítí se v její blízkosti dobře.

žena

To mi nestačí tohle? Co víc bych měla slyšet nebo vidět, že o ní zájem nemá? Věřím mu, ale je to těžké. Možná si teď říkáte, že jsem hloupá, ale jednoho dne budete ve stejné situaci. To samé jsem si říkala já o jiných holek, že až budu mít partnera, tak žárlit nebudu apod. Kecy. Každý jednoho dne začne žárlit, ale až v tehdy, když potká pravou lásku. Pravá láska a touha dokáže spoustu věcí, a hlavně dokáže oblbnout hlavy, tak jako jí. Neustále mého přítele vychvaluje a když se jí to snažil vysvětlit, aby si nedělala nějaké falešné naděje, že s ním chodit nechce, hlavně si zadaný. Ale mám pro tebe slabost. Snaží se ho dobít, že už začíná říkat, že to se mnou nemá jednoduché a je hlídaný. Popravdě?

přemýšlení

Mně to může být jedno, protože já v tom vztahu jsem a vím jaké to je. Ona si udělala obrázek jenom z toho, co slyší či vidí, ale neví, jak to ve skutečnosti chodí. Ale i tak je nejhorší, že stejně máte pochybnosti, aby vás partner neopustil. Dnes jsem si řekla, že ho ve vztahu neudržím, ale mohu udělat maximum, abychom byli spolu co nejdéle, protože když budu hledat neustále nějaké chyby a furt něco vyhledávat, tak si milenku fakt najde anebo mě opustí. Proto se snažte být v klidu, tak jak se snažím já. Chápu bude to náročný, ale váš partner uvidíte, že to neřešíte a ten vztah může být krásný i bez hádek a může být klidná a láskyplná harmonie. Jak byste tohle vyřešili, vy? Rvačkou, rozchod anebo dělat, že nic. Jak to řeším já? Téma jeho kolegyně se moc už nemůže vytahovat doma, protože je vždycky zle. Tak se snažím to neřešit a uvědomovat si, že to je v pohodě. Nic se neděje, a i kdyby tak mě moc miluje a je se mnou šťastný.