Když vaše dívka snů doputuje v lodičkách na platformě až do postele


Umíte si představit, že by vaše dívka, kterou milujete a obdivujete, na vás doma čekala nejen s večeří, po namáhavém pracovním dnu ve vaší kanceláři, ale zároveň by vás přivítala přímo v posteli, oblečená do svůdných šatů a obutá do lodiček na platformě? Pro některé muže je to spíše nepředstavitelné, zejména z hygienického hlediska, a rozhodně se nejedná o něco častého a obvyklého, ale uklidníme vás. Lodičky by byly samozřejmě čisté a nepředpokládáme, že by se v nich dotyčná žena procházela venku po rozbahněném záhonu nebo v blízkosti obecního vepřína, chceme tím jen zdůraznit, že i ženské nohy a zejména chodidla si zaslouží vaši pozornost.

dámské lodičky

Krásu ženského těla opěvuje každý normální heterosexuální muž. Milujeme na něm všechny úžasné tvary a proporce, rádi si prohlížíme překrásně tvarované prsy, pevný a svalnatý zadek, štíhlé bříško a klenuté boky, ale když přijde řada na nohy, většinou je přehlédneme jen letmým pohledem a soustředíme zas pozornost na to ostatní.

ženské nohy

Nohy si také zaslouží váš obdiv

Leonardo da Vinci spatřoval v ženských chodidlech božskou dokonalost. Když se zaměříme na jejich proporce a tvarová řešení, stěží http://pravopis.stydse.cz/zase-jedno-ztezi-misto-stezi si dokážeme představit, že by vypadala jinak. Určitě by vás nesváděla dívka v plovacích blánách, a nemusíme zacházet ani do takového extrému, ono postačí, když si obuje gumovky, které rozhodně nikoho nevzrušují. Ale jakmile její nádherná pěstěná, měkká a hebká chodidla vklouznou do sandálů na podpatku, zcela se tím mění situace.

Ženská chodidla obutá do bot na podpatcích vzrušují většinu mužů, rozhodně to není jen pouhý zlomek mužské populace, ostatně kdyby tomu tak nebylo, nikdo z výrobců by se kvůli početné menšině vůbec neobtěžoval takovou obuv zhotovovat a dodávat na trh. Nebyl by zkrátka o ní zájem a klidně by postačilo obouvat se do těch gumových holinek.