Co vás zaujme na About You

About You je internetový prodejce oděvů, obuvi, oděvních a bytových doplňků.

Sortiment a ceny

To první, co zákazníky obvykle zajímá, je množství zboží a cenová dostupnost. Jestliže totiž budete prodávat například krmiva pro domácí mazlíčky, a uvedete u nich tak vysokou cenu, která výrazně převyšuje konkurenci, mnozí vaši zákazníci se to dovtípí, roznesou to po svých známých anebo to zveřejní v různých recenzích, a vám pak bude klesat tržba, což může vést až ke kolapsu. Cenu zboží tedy musíte udržet v rozumných mezích.

dětské oblečení

Velkou pozornost věnujte rozsahu počtu nabízených druhů výrobků, budete-li mít v obchodě jen velmi omezený výběr, je docela pravděpodobné, že se lidé budou obracet jinam. Kombinace přijatelných cen a obrovského počtu nabízených kusů je to, co udržuje obchod About You v konkurenceschopné rovině.

Sleva na dopravu a vrácení zboží

Nakoupíte-li nad 399 Kč, což není nijak vysoká suma, máte dopravu zdarma, takže se vám vyplatí v poklidu u počítače, nad šálkem bylinkového čaje nebo minerálky, prohlížet nabídku obchodu a bez váhání nakupovat. Nemusíte pak kvůli tomu do města na nákup, prodírat se davy lidí, zažívat stresy při zkoušení v kabince a plýtvat energií i penězi za dopravu. A pokud se nestrefíte do velikosti nebo vám něco jednoduše nesedne, i přesto, že jsou tu velmi kvalitní produktové fotky, nakoupené položky můžete jednoduše bezplatně vrátit, a opět s dopravou zdarma.

dámské oděvy

Nakupování dárků

Internetové obchody, jako je tento, nabízí i slevové kupóny, takže slevu na About You využijete při standardním nákupu, i při nákupech ve formě dárků na Vánoce či k narozeninám. A před nákupem dárků doporučujeme nejprve velmi precizně „obhlédnout terén“, jinými slovy zjistit přesné míry a velikosti oblečení a bot a také osobní vkus, abyste se co nejvíce „strefili do černého“ a udělali tím radost nejen obdarované osobě, ale i sobě.