Aplikace na webu


Internetový prohlížeč

Nalezneme ho nás všech možných zařízeních od mobilního telefonu, přes počítač až po současné televize. Není se čemu divit, protože je to takový základní program, který nám umožňuje dostat se do virtuálního světa. Přes něj už můžeme stahovat další software, který samozřejmě taky umožňuje využívat internetu.

logo Chrome

Různých webových stránek je už dnes celá řada, přičemž mají je i menší podnikatelé, protože díky nim na ně může narazit více lidí a více zákazníků znamená navýšení příjmů. Kromě práce je to skvělý prostředník pro zábavu. Můžeme si zde totiž číst zprávy, sledovat videa, psát si s blízkými a tak dále. Ke spoustě těchto věcí se nemusíme ani registrovat. Abychom tedy mohli vstoupit do internetového světa, tak nám stačí pouze samotné internetové připojení a klidně i nějaké výkonově slabší zařízení. Na brouzdání po netu totiž rozhodně není zapotřebí silný hardware, tedy pokud nevyžadujeme mít v prohlížeči otevřenou spoustu oken najednou.

Vlastní software

Jistě jste přes webové stánky někdy používali nějaké aplikace, protože přes ně můžeme posílat peníze, podívat se co máme v jídelně na oběd a mnoho jiných činností. Nemusíme si nic stahovat do našeho zařízení a změny se hned projeví všem uživatelům, protože vše běží online. Zároveň to může být velmi užitečný firemní software, na kterém bude moci být napojeno hned několik lidí najednou, a to bez potíží. Potíž však může být v tom, že každá firma má individuální působení, takže univerzální software nemusí být to pravé ořechové.

graf na notebooku

Pro takový případ můžeme zvolit aplikace na míru, které nám naprogramuje profesionál. Společná domluva zajistit, že systém bude přesně uzpůsoben našim procesům, takže dokáže usnadnit opravdu dost práce. Sice to může být pro nás finančně i časově náročnější získat tento originální software, ovšem může se nám to skutečně vyplatit. Navíc k němu můžete mít podporu, takže nebude problém něco doladit i v budoucnu.