Co s vaším přítelem udělají lodičky na platformě


Krása ženského těla nespočívá jen v podobenství přesýpacích hodin a pevných ňadrech či tvarovaných hýždích, muži pozorují i jiné vnady, mezi nimiž mají své nezastupitelné místo i nohy. Všimněte si, kolik z nich, v podstatě prakticky každý „normální“ chlap, si nenechá ujít pohled na dlouhé dívčí nožky ve vypasovaných kratičkých šortkách těsně pod zadek, ovšem přímý mužský pohled nesetrvá pouze na chvějící se zadnici a sexy tvarovaných stehnech, zamíří níž a níž, až k lýtkům, kotníkům a chodidlům.

lodičky na platformě

Teprve tehdy, je-li dívka obutá do obuvi na podpatku, získá celkový obraz ženských nohou na potřebné atraktivitě.

Lodičky na platformě Botish, taneční střevíce, páskové sandály a další podobné dámské obutí vyvolává v mužském protějšku bouřlivé erotické fantazie. K podobným jevům dochází při pohledu na taneční parket zejména latinskoamerických tanců a v průběhu sledování barových tanečnic na tyči a pohybových kreací moderních gymnastek. Toto vše má jednoho společného jmenovatele, a sice propnutý nárt a špičku nohy v jedné lajně s obnaženým lýtkem. V tu chvíli se totiž ženské chodidlo dostane do polohy nesmírně vzrušující, odhalí se jeho hluboká nožní klenba a zvýrazní provokující kotník.

dámské lodičky

Kdyby ženy nebyly obuté do bot na podpatku, anebo kdyby gymnastky neustále nepropínaly špičku nohy, rozhodně by nohy nebyly tak zajímavé a s muži by to možná ani nepohnulo. Celé tajemství tohoto jevu tedy tkví v chodidlech, v jejich osobité kráse a dokonalé anatomické stavbě, která vyniká právě v této sexy poloze.

Dlouhodobá chůze nebo pohyb na tanečním parketu v botách na podpatku sice není zrovna ideální pro přirozené zakřivení páteře a konstrukci Achillovy šlachy, ovšem jdete-li na to s rozumem, chodíte převážně v botách na tenké podešvi a podpatky obouváte hlavně kvůli erotickému vzrušení, kdy toužíte muže doslova rozpálit doběla, pak je to v pořádku.